Kam na tábor? Hledáte tábor pro své dítě a nevíte, na koho se obrátit? Inzertní server kamnatabor.cz je nekomerční rozcestník pro rodiče a jejich děti, provozovatele táborů a táborníky. Naleznete zde převážně nabídky organizací a jejich táborů. Své dítě můžete utábořit u jedné z organizací z vašeho okolí, nebo si vybrat tábor třeba na druhé straně republiky. Kamnatabor.cz byl, je a bude zdarma!
Tábornické potřeby.cz

3990 Kč Škola čar a kouzel IV. Opava

Zveřejněno dne: 17.02.2020
Upraveno dne: 23.02.2020
 • Poloha: Opava, Moravskoslezský, Czech Republic

Harry se probouzí po neobvykle živém snů a jizva ho opět pálí. Voldemort a zrádce Červíček chystají něco nekalého a Harry tomu přihlíží, ale je to jenom sen. Nebo ne? Harry se spolu s Ronem a Hermionou chystají na nový školní rok v Bradavicích. Ve vzduchu ale visí něco temného, na mistrovství světa ve famfrpálu se udála dost nepříjemná věc spojená se služebníky lorda Voldemorta a celá kouzelnická společnost je jako na jehlách. Do Bradavic se ale Harry vždycky těší a ani tentokrát to není jinak, navíc se studenti dozvídají, že letos budou Bradavice hostit slavný Turnaj tří kouzelníků!

Harry i jeho přátelé jsou opravdu nadšení, až do chvíle, kdy je Harryho jméno vytáhnuto z Ohnivého poháru a jeho život se obrací naruby. Jako účastník turnaje musí splnit nebezpečné úkoly a potýkat se s náročnými situacemi. To všechno provází nepříjemný pocit v zátylku a husí kůže při pomyšlení na Harryho dřívější sen a Voldemortovo počínání.

Letošní rok je opravdu speciální, tak se k nám přidej a zažij kouzelná dobrodružství plná draků, nových přátelství, jezerních lidí, nebezpečí i lásek! Vytas svou hůlku, čarodějko či kouzelníku, a naplň svůj osud bojem za správnou věc, jako vždy pod dohledem nezlomného elitního profesorského sboru a hbitých hůlek ředitelek Lůcy a Lucky.


Název pořádající organizace: Dětská agentura
Termín tábora od: 10.07.2020
Termín tábora do: 19.07.2020
Věk od: 7
Věk do: 15
Ubytování v chatkách: Ano
Ubytování ve stanech: Ne
Ubytování v budově: Ne
Webové stránky: www.detska-agentura.cz
Umístění tábora (kde): Zlaté hory
Individuální doprava: ANO
Organizovaná doprava z: Opava, Ostrava, Krnov

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

  Tábornické potřeby
 • Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta
  Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 23.02.2020 3990 Kč

  Jack Sparrow zestárl. William stále brázdí moře jako kapitán Bludného Holanďana a vypadá to, že Karibské vody zasáhl nezvyklý klid. Henry Turner však nehodlá nechat osud svého otce nedotčený a začíná tak výpravu za jeho možnou záchranou. Cesta k lege...

 • Jak vycvičit draka II.
  Jak vycvičit draka II.
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 17.02.2020 3990 Kč

  Příběh nám poskočil o nějaký ten rok dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní viki...