Kam na tábor? Hledáte tábor pro své dítě a nevíte, na koho se obrátit? Inzertní server kamnatabor.cz je nekomerční rozcestník pro rodiče a jejich děti, provozovatele táborů a táborníky. Naleznete zde převážně nabídky organizací a jejich táborů. Své dítě můžete utábořit u jedné z organizací z vašeho okolí, nebo si vybrat tábor třeba na druhé straně republiky. Kamnatabor.cz byl, je a bude zdarma!
Tábornické potřeby.cz

3990 Kč Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta Opava

Zveřejněno dne: 23.02.2020
 • Poloha: Opava, Moravskoslezský, Czech Republic

Jack Sparrow zestárl. William stále brázdí moře jako kapitán Bludného Holanďana a vypadá to, že Karibské vody zasáhl nezvyklý klid. Henry Turner však nehodlá nechat osud svého otce nedotčený a začíná tak výpravu za jeho možnou záchranou. Cesta k legendárnímu trojzubci samotného Poseidona je však nebezpečná a bez pomoci vědkyně Cariny Smithové a kapitána Sparrowa by Henry jen sotva mohl uspět.

Na pozadí se však objevuje ještě jedna hrozba. „El Matador del mar“, řezník oceánu, španělský kapitán, kterého všichni znají jako Salazara. Vody jsou bouřlivé, Černá perla se ještě pořád nedostala z lahve a Vás tak čeká nelehká cesta. Zvládnete číst mapy ve hvězdách a najít cestu ke zbrani, která ukrývá veškerá tajemství a kletby moře? Přízraky minulosti se ozývají, Hector Barbossa, William Turner a Jack Sparrow znovu jednou musí překonat nástrahy námořních válek a potřebují pomoc z mladších řad. Samozřejmě zde nemluvíme jenom o Henrym a Carině, už popáté potřebujeme Vaši pomoc!

Přidejte se k zestárlým kapitánům na poslední plavbě. Tahle výprava Karibskou krajinou si žádá tu nejzkušenější posádku a my víme, že právě takové vedoucí máme. Salazar nemůže dostat ani tu nejmenší šanci k návratu mezi živé. Musíme získat Poseidonův trojzubec jako první. Těšíme se na Vás všechny na konci léta.

S mačetami a charapenčím v rukou Vás zdraví Vaši kapitáni Karel a Dejv.


Název pořádající organizace: Dětská Agentura
Termín tábora od: 12.08.2020
Termín tábora do: 21.08.2020
Věk od: 7
Věk do: 15
Ubytování v chatkách: Ano
Ubytování ve stanech: Ne
Ubytování v budově: Ne
Umístění tábora (kde): Zlaté hory
Individuální doprava: ANO
Organizovaná doprava z: Opava, Ostrava, Krnov

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

  Tábornické potřeby
 • Škola čar a kouzel IV.
  Škola čar a kouzel IV.
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 17.02.2020 3990 Kč

  Harry se probouzí po neobvykle živém snů a jizva ho opět pálí. Voldemort a zrádce Červíček chystají něco nekalého a Harry tomu přihlíží, ale je to jenom sen. Nebo ne? Harry se spolu s Ronem a Hermionou chystají na nový školní rok v Bradavicích. Ve vz...

 • Jak vycvičit draka II.
  Jak vycvičit draka II.
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 17.02.2020 3990 Kč

  Příběh nám poskočil o nějaký ten rok dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní viki...