Kam na tábor? Hledáte tábor pro své dítě a nevíte, na koho se obrátit? Inzertní server kamnatabor.cz je nekomerční rozcestník pro rodiče a jejich děti, provozovatele táborů a táborníky. Naleznete zde převážně nabídky organizací a jejich táborů. Své dítě můžete utábořit u jedné z organizací z vašeho okolí, nebo si vybrat tábor třeba na druhé straně republiky. Kamnatabor.cz byl, je a bude zdarma!
Tábornické potřeby.cz

3990 Kč Jak vycvičit draka II. Opava

Zveřejněno dne: 17.02.2020
Upraveno dne: 23.02.2020
 • Poloha: Opava, Moravskoslezský, Czech Republic

Příběh nám poskočil o nějaký ten rok dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikingské kamarády, zatímco Škyťák dává přednost osamělým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy. Jedno z jejich dobrodružství je přivede do ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova ztracená matka Valka.

Avšak nad soužitím lidí a draků se stahují mračna, která se přihnala díky Dragovi, mocichtivým a samozvaným „dračím bohem". Tento protivník představuje nebezpečí, se kterým sám Škyťák s Bezzubkou nic nezmůžou, a tak dají dohromady starou partu, do níž kromě Astrid patří i Tlamoun, Snoplivec, Rybinoha a dvojčata Ťafan a Rafana.

Neváhej proto ani minutu a vydej se na pomoc vesnici na severu. Před tímto nelehkým úkolem nebudeš stát sám. Po tvém boku bude plno suprových kamarádů. Těší se na tebe tví legendární dračí mistři Janča a Dejf, kteří mají Vikingské srdce na pravém místě s bandou těch nejudatnějších, nejvtipnějších a nejbožejších vedoucích.


Název pořádající organizace: Dětská Agentura
Termín tábora od: 01.07.2020
Termín tábora do: 10.07.2020
Věk od: 7
Věk do: 15
Ubytování v chatkách: Ano
Ubytování ve stanech: Ne
Ubytování v budově: Ne
Webové stránky: www.detska-agentura.cz
Umístění tábora (kde): Zlaté hory
Individuální doprava: ANO
Organizovaná doprava z: Ostrava, Opava, Krnov

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

  Tábornické potřeby
 • Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta
  Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 23.02.2020 3990 Kč

  Jack Sparrow zestárl. William stále brázdí moře jako kapitán Bludného Holanďana a vypadá to, že Karibské vody zasáhl nezvyklý klid. Henry Turner však nehodlá nechat osud svého otce nedotčený a začíná tak výpravu za jeho možnou záchranou. Cesta k lege...

 • Škola čar a kouzel IV.
  Škola čar a kouzel IV.
  Dobrodružný tábor - Opava (Moravskoslezský) - 17.02.2020 3990 Kč

  Harry se probouzí po neobvykle živém snů a jizva ho opět pálí. Voldemort a zrádce Červíček chystají něco nekalého a Harry tomu přihlíží, ale je to jenom sen. Nebo ne? Harry se spolu s Ronem a Hermionou chystají na nový školní rok v Bradavicích. Ve vz...